En Özel Şarkım Nedir?

Hayatınızdaki en özel, en hatırlanası anınızı unutulmaz kılacak bir armağan; bir anıdır.

“Herkes Şarkı Söyleyebilir” mottosuyla yola çıkan En Özel Şarkım Ekibi, müziğin birleştirici gücüne ve anı büyülü kılmasına inanıyor.

En özel gününüzü kendiniz şarkı söyleyerek daha da unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Hayal Edin
Düğününüzde ilk dans şarkınız çalıyor, her şey provadakiyle aynı; bir tek şey dışında: şarkıyı eşiniz sizin için söylüyor!

Unutulmaz değil mi?
İsterseniz düğününüzde eşinize veya eşinizle birlikte misafirlerinize sürpriz yapmak isteyin, isterseniz evlenen arkadaşlarınıza, çocuğunuza… Belki de sizin için o özel gün evlilik yıldönümüzün, ya da o en özelinizin doğumgnü, en özelinizi karşılamaya hazırlandığınız bir babyshower…

Kurucularımız

“En Özel Şarkım”, ekibi olarak hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için buradayız.

Cenk Yüksel

En Özel Şarkım kurucularından Cenk Yüksel, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Şan Bölümü ve İstanbul Üniversitesi Opera Şan Bölümü mezunudur.
Dünya üzerinde çok nadir bulunan Counter Tenor sese sahip olan Yüksel, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında eğitim almaya hak kazanan ilk Counter Tenor’dur. Counter tenor olarak; beş milyon insanda bir görülen bayan vokallerini de kullanabilme yetisine sahip dört oktavlık sese sahip olmasıyla bilinmektedir. Haliç Üniversitesi’nde Konservatuar yüksek lisansını tamamlayan sanatçı, müzik sosyolojisi üzerine yapacağı doktora çalışmasına altyapı teşkil etmesi adına halen istanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde öğrenim hayatına devam etmektedir.
Müzik kariyerine küçük yaşta başlayan kurucumuz, konservatuar döneminde İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde çalışmıştır. Balerin Kaya İlhan’dan modern dans, Tilbe Saran ve Can Gürzap’tan ise oyunculuk ve diksiyon eğitimleri almıştır. Fahir Atakoglu, Fazil Say gibi önemli müzisyenlerle bir çok defa aynı sahneyi paylaşan Cenk, aynı zamanda pop müzik alanında da kariyerini devam ettirmektedir. 2006-2009 seneleri arasında Tarkan Tevetoğlu’nun orkestrasında da görev almış, ardından da “Vura Vura” ve “Güle Güle” adlı solo albümlerini çıkarmıştır. ”Yeşilçam Şarkıları” isimli projesiyle Türkiye başta olmak üzere; Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Almanya, ingiltere, Viyana,Rusya, Romanya, Bulgaristan, Azerbaycan gibi bir çok ülkede konserler vermiştir. 2007 senesinde Harbiye Açık Hava’ da sahnelenen Rock Müzikaller projesinde Hayko Cepkin, Pamela Spence, Demir Demirkan, Demet Evgar gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan kurucumuz, yine bu dönemde İlk Aşkım isimli TV Filminde başrol oynamıştır. Yurtiçi ve yurtdışında almış oldugu eğitimlerin ardından Ses-Nefes, Beden Dili ve İletişim, Stres ve Öfke Kontrolu, Makam müziğinin insan psikolojisi üzerine etkisi gibi konularda kurumsal eğitimler ve seminerler vermekte; bir yandan da müzik çalışmalarına devam etmektedir.